Víme, že příprava svatby zabere spoustu času, vezme hodně energie a přidělává starosti. Nenechte se tím převálcovat a zachovejte chladnou hlavu. S úsměvem na rtech jde totiž všechno lépe. fakt. 🙂
Mimochodem.. A znáte tenhle?....

Mladá nevěsta se převléká do svatebních šatů a zatímco jí maminka pomáhá, dívka začne: "Mami, potřebovala bych se tě na něco zeptat...?" "Já vím, ale neboj se Miluško, dneska večer zjistíš, jaké je to mít poprvé muže, navíc muže, kterého miluješ, jistě to bude nádherné, jen se ničeho neboj, uvidíš, že to bude příjemné překvapení." "Mami, tohle už znám, já chtěla recept na nádivku!"

Ženich se po svatbě přiznává nevěstě: „Odpusť, miláčku, ale zatajil jsem ti, že platím alimenty na dvě děti...” „Nic si z toho nedělej,” odvětí novomanželka. „To nám díru do rozpočtu neudělá. Já zase na dvě děti alimenty dostávám!”

Nápis na květinářství: „Nabízíme krásné svatební kytice. Stálým klientům výrazné slevy.”

Vykrucuje se dívka před zrcadlem, maže se různými krémy, postřikuje se spreji, maluje se tužkami a při tom vzdychá: „Už abych se vdala, mám toho zkrášlování až po krk.”

Novomanželé vycházejí po svatebním obřadu z kostela. Kolemjdoucí kluci se na sebe zašklebí a jeden z nich řekne: „Vystrašíme je?”
Druhý neváhá, rozběhnou se k nim a křičí: „Ahoj tati...”

Nervózní mladík se chystá ke své milé na námluvy, koupí pugét a vyrazí. Hned ve dveřích střčí kytku mamince a spustí: "Přišel jsem požádat o ruku vaší dcery." "Starší nebo mladší?" ptá se vykulená matka. "Já nevěděl, že má každou ruku jinak starou...?"

"Slečno, vy se mi tak líbíte, že bych si vás hned vzal i se třemi dětmi!" "Ale já nemám děti." pýří se dívka. "Vy ne, já ano."

Standa už několik let chodí do rodiny partnerky, ale o svatbě zatím nepadlo ani slovo. Matka dívky to nevydrží a dá mu ultimátum: „Buď si Lenku vezmeš, nebo se už neuvidíme!” „A nešlo by obojí spojit dohromady?”

„Marto, prý ses vdala za toho milionáře z Ria, co sem minulý týden přijel. Proč jsi to celé dva dny tajila?”
„Ale, musela jsem přece počkat, až manžel vystřízliví. To je přece snad slušnost, aby se to dozvěděl jako první.”

„Slyšela jsi, že pan Amrož se žení po dvanácté?”
„Je to vůbec možné?”
„Je. Má svatbu v půl jedné.”

máte v záloze taky nějaký ten vtípek? 
podělte se o něj v komentáři 🙂

2 Comments

Monika · 20. 9. 2017 at 9:01

„Dobrý den, věřím, že dnešní den zůstane ve vaší paměti jako ten nejšťastnější ve vašem životě.”
„Ale já se žením až zítra!”
„No právě proto.”

Klára · 20. 9. 2017 at 3:00

V den svatebního obřadu pomáhají matka ženicha i nevěsty mladé slečně do šatů. Nevěsta se pak prohlíží v zrcadle, když si všimne, že matka ženicha pláče.
„Neplačte, maminko! Pamatujte si, že neztrácíte syna, ale získáváte dceru!“ usměje se na svou budoucí tchyni.
„O to nejde,“ odpovídá dojatá žena. „Jen jsem si vzpomněla, že do těch šatů jsem se před třiceti lety vešla!“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.